0

LUDNICA U LISABONU: Žezus sa Sportingom srušio ‘svoju’ Benfiku za prvi trofej u sezoni! (VIDEO)

Objavljeno: 10.08.15 u 08:38

Fudbaleri Sportinga pobedili su gradskog rivala Benfiku 1:0 i osvojili prvi trofej u sezoni – Superkup Portugala.

Ovaj meč bio je u centru pažnje zbog donedavno trenera Benfike Žorža Žezusa koji je ovog leta prešao direktno u redove najvećeg rivala.

Gol odluke postigao je Andre Karilja u 52. minutu za prvi trofej Sportinga u novoj sezoni.

Srpski fudbaler Ljubomir Fejsa odigrao je ceo meč za Benfiku i dobio žuti karton početkom drugog poluvremena.

Sezona u nacionalnom prvenstvu startuje sledećeg vikenda, a Benfika odbranu titule počinje na svom Lužu protiv Eštorila, dok Sporting gostuje novom prvoligašu Tondeli.

(Izvor: Youtube/Galyshka TV’s)