1

NEKO DRUGO LICE: Mesijev neuobičajeni potez obišao svet, Rakitićev projektil za TV špice! (VIDEO)

Objavljeno: 06.08.15 u 00:41

Tradicionalnim Žoan Gamer kupom, fudbalski tim Barselone večeras je i zvanično predstavljen navijačima na Kamp nou, a u prijateljskoj utakmici Katalonci su pobedili Romu rezultatom 3:0.

U centru pažnje bio je Lionel Mesi, kome je ovo, kao i Nejmaru i Alvešu i Maskeranu, bio prvi pripremni meč pred start sezone.

Mesi je odigrao u svom stilu, postigao lep pogodak, ali je u centru pažnje bio zbog nečeg drugog – u prvom poluvremenu je nekarakteristično nasrnuo na duplo većeg Janga Mbivu i uhvatio ga za gušu.

(Izvor: Youtube/HQFootball24)

Njegov nesvakidašnji potez tokom večeri je ubrzo postao hit na internetu, a odmah iza njega sleduje i projektil Ivana Rakitića.

Hrvatski fudbaler je najavio još jednu sjajnu sezonu, a u 66. minutu je poslao pravu bombu u rašlje gola Rimljana.

Strelci za Barselonu bili su Nejmar, Mesi i Rakitić, a pogledajte i najzanimljivije detalje sa ovog susreta: