0

PROJEKTIL NA NAVOĐENJE: Hames Rodrigez bombom bacio ‘rukavicu u lice’ Ronaldu i Bejlu (VIDEO)

Objavljeno: 27.07.15 u 21:53

Ako je sudeći po pripremnim mečevima, Hames Rodrigez ozbiljno je ugrozio Kristijanu Ronaldu i Geretu Bejlu titule izvođača prekida u Real Madridu, utakmica protiv Intera je to potvrdila.

Real i Inter odigrali su prijateljski meč pred početak nove sezone, a iako su Italijani nastupili u punom sastavu, a Madriđani u kombinovanom, krajnji rezultat bio je 3:0 u korist ‘kraljevskog’ kluba. Prvi gol postigao je Hese u 29., Varan je duplirao vođstvo u 56. minutu, a konačan rezultat postavio je Hames Rodrigez 10 minuta pre kraja.

I to na kakav način, ‘lepoticom’ uz slobodnog udarca sa gotovo 30 metara. Pogodio je gotovo same ‘rašlje’, skinuvši tako ‘paučinu’ sa gola Samira Handanovića. Prelepo!