0

SL: Radnički sa ‘kreča’ do tri boda (VIDEO)

Objavljeno: 24.07.15 u 21:51

U premijernom meču 2. kola Superlige Srbije niški Radnički je pred oko 2.000 gledalaca na Čairu savladao OFK Beograd sa 1:0 (0:0).

Nakon izjednačenog prvog poluvremena u kojem nije bilo ozbiljnih prilika za gol domaći su preuzeli inicijativu u drugom delu igre što im se brzo i isplatilo.

Naime, Nišlije su do gola došle već u 57. minutu kada je Petar Đuričković iskoristio penal koji je i dosuđen zbog prekršaja nad njim. Do kraja meča pre je Radnički mogao do drugog pogotka nego OFK Beograd do izjednačenja, ali nije se desilo ni jedno ni drugo.

(Izvor: Youtube/Football Matches)

„Romantičari“ tako posle dva odigrana kola ostaju bez bodova na svom kontu, dok je Radnički upisao prvu „trojku“ nakon što je na startu prvenstva poražen od Borca u Čačku.