0

SVE JE POZNATO: SAD pobedile Kolumbiju, igraju sa ‘Orlićima’ u četvrfinalu SP! (VIDEO)

Objavljeno: 10.06.15 u 11:51

Omladinska fudbalska reprezentacija SAD pobedila je selekciju Kolumbije sa 1:0 i na taj način se plasirala u četvrfinale Mundijalita u Novom Zelandu.

Ova vest sama po sebi možda ne bi bila mnogo interesantna da se pre ovog susreta nije znalo da će izabranici Veljka Punovića u četvrtfinalu Mundijalita igrati sa pobednikom ovog meča.

Fudbaleri SAD do trjumfa su došli sa igračem manje što je samo po sebi podvig, a treba napomenuti da su nesrećni Kolumbijci u 83. minutu meča imali neverovatnu šansu za izjednačenje.

Naime, sudija je dosudio penal za južnoameričku selekciju, bubamaru na kreč je postavio Berera, ali njegov udarac nije završio u mreži.

Čovek odluke za SAD bio je Rubin koji je u 58. minutu postigao jedini gol na meču i tako je odveo svoju selekciju na noge Srbiji!

(Izvor: Youtube/FIFA TV)