0

PREMIJER LIGA: Stouk deklasirao Totenhem, Burnli u Čempionšipu (VIDEO)

Objavljeno: 09.05.15 u 18:54

Najubedljiviju pobedu u 36. kolu Premijer lige ostvarili su fudbaleri Stouka, koji su sa 3:0 deklasirali su Totenhem. sanderlend je u gostima evertonu trijumfovao sa 2:0, Aston Vila i Vest Hem su remizirali (1:1), barnli je minimalcem slavio nad Halom, a Lester je sa 2:0 bio bolji od Lestera.

Adam, Nzonzi i Diuf su bili strelci za Stouk, koji je došao do 14. pobede u sezoni.

Lester je golvima Mareza u 7. i 20. napravio korak ka opstanku, a Burnli poslao u Čempionšip. Lester je nastavio seriju pobeda, petu na poslednjih šest mečeva.

Ekipa Burnlija je u gostima Halu slavila sa 1:0 golom Ingsa u 62. minutu. Biće to oproštajna pobeda od elite, pošto je do kraja ostalo još dva kola, a oni imaju 29 bodova i daleko su od Njukasla i Lestera.

Njukasl je prekinuo niz poraza, ali nije pobedio. Golom Ajozija u 41. minutu osvojio je bod protiv VBA, Aničebe je u u 32. minutu bio strelac za goste.

Pobedu na svom terenu ostvarila je Aston Vila, slavila je sa minimalnih 1:0 protiv Vest Hema, a gol je postigao Tom Kleverli u 31. minutu.