0

FOTO screenshot

PRIMERA: Eibar tone sve niže, Espanjol odneo bodove iz Baskije (VIDEO)

Objavljeno: 08.05.15 u 22:46

Šestim uzastopnim porazom u Primeri fudbaleri Eibara su došli u sitauaciju da u završnici sezone moraju da brinu za opstanak, a večerašnji meč protiv Espanjola u premijernom meču 36. kola – 0:2 dodatno je otežao situaciju za Baskijce.

Gosti iz Katalonije poveli su golom Serhija Garsije u 29. minutu što je odmah dovelo do promene formacije u domaćem timu pošto je trener Fereira umesto defanzivnog veznog Borhe Fernandeza uveo našeg Dejana Lekića na poziciju drugog špica. Međutim, to nije dovelo do neke velike promene odnosno nije bilo izbiljnih prilika, dok su gosti sa druge strane bili konkretniji o čemu svedoči i gol Stuanija u 60. minutu.

(Izvor: rutube.com/Life-Sport – Обзоры футбольных матчей)

Eibar sada uz meč više na svom kontu ima samo jedan poen suficita u odnosu na Deportivo odnosno tri u odnosu na Granadu, timove koji se nalaze ispod crte. Espanjol je ovom pobedom došao do kote 49, ali je i dalje prilično udaljen od pozicija koje vode u Ligu Evrope.