0

FEŠTA NA KAMP NOU: Festival atraktivnih golova, sijale Barsine zvezde! (VIDEO)

Objavljeno: 28.04.15 u 21:57

Barselona je nastavila da grabi ka novoj tituli prvaka Španije pobedom nad Hetafeom od čak 6:0 u prvom meču 34. kola Primere.

Sve zvezde Barselone bile su veoma raspoložene protiv Hetafea, a mečevi su obilovali spektakularnim pogotcima, samo jednog tima. Pobedu Barselone najavio je Lionel Mesi izvrsno izvedenim jedanaestercom popularnom ‘Panjenkom. A onda je od 25. do 40. minuta Barsa spakovala čak četiri gola u mrežu tima iz predgrađa Madrida, od kojih su pogotci Luisa Suareza i Ćavija bili zaista impresivni.

Pravu katastrofu gostiju potvrdio je Mesi već u drugom minutu nastavka, ali se lider Primere tu zaustavio i ostao na koti od šest postignutih pogodaka, čime je sada pobegao Realu na pet bodova prednosti.

Fenomenalni trio Katalonaca MesiSuarezNejmar zajedno je u ovoj sezoni do sada postigao 102 gola, čime je premašio rekord koji je sjajni Argentinac držao sa Tijerijem Anrijem i Samuelom Etoom u sezoni 2008/2009 – kada su postigli okruglo 100 pogodaka.