0

PREMIJER LIGA: Tadićev Sautempton se kocka sa Evropom (VIDEO)

Objavljeno: 18.04.15 u 18:28

Fudbaleri Svonsija pobedili su, kao domaćini, Sautempton sa 2:1 u jednom od derbija u okviru 33. kola Premijer lige. Vest Bromvič Albion je na gostovanju slavio protiv Kristal Palasa sa 2:0, istim rezultatom Lester je bio bolji od Svonsija, dok je Everton sa 1:0 pobedio Burnli.

Sautempton Dušana Tadića je dobro počeo meč, poveo preko Šnajderlina u 22. minutu i to je nekako bilo sve od njih. Domaćin je izjedančio u 47. Dijuf se upisao u strelce, a potom je Stouk preokrenuo. Igrao se 84. minut, a konačan rezultat postavio je Adam.

Ovim porazom Sveci su doveli u pitanje plasman u Evropu.

Everton je golom Miraljasa savladao Barnli, VBA je preko Morisona i grdnera uzeo ceo plen na gostovanju Krisal palasu.

Leser je kao domaćin sa 2:0 dobio Svonsi.