0

SERIJA A: Otpisani ‘fenjeraš’ srušio lidera (VIDEO)

Objavljeno: 11.04.15 u 19:55

Veliko iznenađenje dogodilo se u premijernom meču 30. kola Serije A u kome je „fenjeraš“ Parama savladao Juventus 1:0.

Trener „stare dame“ Masimo Alegri promešao je karte u utakmici sa Parmom u želji da odmori pojedine igrače za meč četvrtfinala Lige šampiona sa Monakom. Juventus je prvi zapretio preko Pereire, ali je Mirante dobro intervenisao. Do kraja poluvremena šanse su imali Vidal i Koman, ali je golman Parme ponovo izašao kao pobednik.

U 60. minutu usledio je šok. Belfodi je dodao loptu do Maurija, a ovaj je evrogolom savladao rezervistu Storarija. Do kraja utakmice nije bilo šansi, Parma je slavila, ali joj tri boda neće ništa značiti, jer je druga liga realnost.