0

FOTO screenshot

PRIMERA: Gameiro ‘ukrao’ pobedu Barsi (VIDEO)

Objavljeno: 11.04.15 u 21:55

Barselona je ispustila pobedu na gostovanju Sevilji – 2:2 (2:1) u 31. kolu španske Primere.

Brasa je rano povela, golom Mesija u 14. minutu, na asistenciju Nejmara. Potom je Brazilac duplirao prednost posle pola sata igre.

Neymar Jr. FANTASTIC free kick goal – Sevilla 0… by planete-mercato

Domaćin je do odlaska na odmor prednost prepolovio, Banega se upisao u strelce u 38. minutu. Da Barselona ne odnese ceo plen u finišu utakmice postarao se Gameiro. Igrao se 84. minut.

Sevilja: Riko, Koke, Pareho, Kariko, Tremulinas, Kričovijak, Banega, Vidal, Ibora (M’Bija 70’), Vitolo (Rejes 70’), Baka (Gameiro 75’).
Barselona: Bravo, Alves, Pike, Matje, Alba, Buskets, Rakitić, Inijesta (Pedro 86’), Mesi, Suares, Nejmar (Šavi 73’).

Ovaj rezultat ide na ruku Realu, koji se i nadao kiksu Katalonaca na teškom gostovanju. ta to mogu najviše da zahvale Pikeu i njegovim greškama.