0

PREMIJER LIGA: Aston Vila šokirala Vajt Hart Lejn, ‘sveci’ u igri za Evropu (VIDEO)

Objavljeno: 11.04.15 u 17:55

U 32. kolu Premijer lige Aston Vila je priredila veliko iznenađenje pobedivši Totenhem u Londonu 1:0, dok je Sautempton bio bolji od Hala 2:0.

Aston Vila je napravila veliki korak ka opstanku u Premijer ligi, dok je Totenhem i definitivno rekao zbogom borbi za četvrto mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona. „Pevcima“ je u 35. minutu presudio Benteke posle cntaršuta Bakune.

Sautemton je na svom terenu savladao Hal sa 2:0 i tako zadržao kakve-takve šanse u borbi za poziciju četiri. „Sveci“ su poveli golom Vord Prouza u 56. minutu iz penala, dok je konačan rezultat postavio Pele na nesebično dodavanje Šnajderlina. Srpski reprezentativac Dušan Tadić u igru je ušao u 61. minutu, dok Filip Đuričića nije bilo u protokolu.