0

BUNDESLIGA: I Hanover i Herta remijem nastavili svoje serije (VIDEO)

Objavljeno: 10.04.15 u 22:21

U prvom meču 28. kola Bundeslige fudbaleri Hanovera su propustili veliku priliku da prekinu dugačak niz utakmica bez trijumfa pošto su odigrali nerešeno 1:1 sa Hertom pred svojim navijačima.

Naime, pre ove utakmice Hanover je vezao čak 10 utakmica bez pobede u domaćem šampionatu što ga je dovelo do ivice ponora, a činilo se da će posle pogotka Šulca u 75. minutu taj neprijatni niz biti prekinut. Međutim, da tako ne bude i da serija domaćeg tima bude nastavljena pobrinuo se Stoker koji je u 83. minutu savladao Cileračime je produžio niz svoje ekipe na čak šest utakmica u kojima tim iz Berlina ne zna za poraz.

Hanover sada uz meč više ima četiri boda suficita u odnosu na Hamburger koji je prvi ispod crte, dok je Herta u sredini tabele tačnije na deobi 10. mesta sa Borusijom iz Dortmunda pošto su oba tima skupila po 33 poena.