0

FOTO screenshot

PRIMERA: Real brojao do DEVET, petarda Ronalda! (VIDEO)

Objavljeno: 05.04.15 u 13:49

Fudbaleri Real Madrida deklasirali su na svom stadionu ekipu Granade rezultatom 9:1 (4:0) u prvom nedeljnom meču 29. kola Lige Primere.

Heroj Reala bio je petostruki strelac Kristijano Ronaldo, koji je postigao het-trik u periodu od 30. do 38. minuta, a potom je pogađao u 54. i 90. minutu. Benzema je postigao dva gola, u 52. i 56. minutu, dok je mrežu gostiju načeo Bejl u 25. minutu.

Počasni pogodak za goste postigao je Ibanjez u 74. minutu, na 8:1 povisio je Majnc autogolom u finišu utakmice, a u nadoknadi vremena Ronaldo je glavom postavio konačnih 9:1.

Ovim trijumfom, Real je nastavio poteru za vodećom Barselonom, koja sada ima bod manje, ali svoj meč ovog kola igra večeras od 21 sat sa Seltom u Vigu.