0

LIGA 1: Slavlje Bordoa, preokret Kaena (VIDEO)

Objavljeno: 05.04.15 u 19:40

Fudbaleri Bordoa još konkurišu za Evropu. Oni su savladali Lans 2:1, u prvom nedeljnom meču 31. kola francuske Lige 1, a potom je istim rezultatom Kaen dobio Nant, na gostovanju.

Sve vredno pomena sa ovog meča viđeno je u poslednjih 10-15 minuta. Bordo je poveo u 81. minutu preko Marijana, da bi tri minuta pre kraja izjednačio Čavarija.

Da ceo plen ostane Bordou u 93. minutu pobrinuo se Nikola Moris-Belaj. Bio je ovo njegov 100. meč za Bordo u Ligi 1 i pamtiće ga po pobedonosnom golu za svoj tim.

Bordo je u igru za Evropu, smanjio je zaostatak za Sent Etjenom, koji je na poziciji pet koja vodi u LE, na dva boda.

Nant je golom Bedoa vodio još od 11. minuta. Činilo se da će domaćin prigrabiti ceo plen, ali su se gosti probudili u samom finišu. Sala je sa bele tačke izjednačio u 80, a do potpunog perokreta kaen je došao u 90. Lemar je svom timu doneo sva tri boda.

Nantes 1 – 2 Caen All Goals and Highlights… by funnyno1

LIGA 1 – 31. KOLO

Monako – Sent Etjen 1:1 (0:0)