0

DUEL VEČITIH U GRČKOJ: Gol Partizanovca vredniji od gola Zvezdaša (VIDEO)

Objavljeno: 05.04.15 u 21:07

Nekadašnji fudbaler Partizana bio je jedan od najzaslužnijih za trijuf svog tima u meču grčkog šampionta u kojem je Janjina savladala lidera i još uvek šampiona države Olimpijakos sa 3:1.

Brana Ilić, bivši član kluba iz Humske, bio je strelac prvog gola u 32. minutu i to posle greške Luke Milivojevića, a u završniciprvog dela igre je bio asistent Manijasu za 2:0.

Nadu gostima je vratio bivši igrač Crvene zvezde pogotkom u 68. minutu, ali su domaći ipak došli do pobee sa dva gola razlike pošto je u 74. gol postigao Akosta.

Olimpijakos ima osam bodova više u odnosu na Panatinaikos i to uz meč manje, dok je Janjina na petom mestu i gotovo sigurno će igrati u plej-ofu koji se igra za drugo mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.