0

PREMIJER LIGA: ‘Crveni đavoli’ nastavili da gaze (VIDEO)

Objavljeno: 04.04.15 u 18:25

U 31. kolu Premijer lige Mančester junajted je na svom terenu savladao Aston Vilu sa 3:1 (1:0).

Posle poraza Liverpula od Arsenala i nove pobede Mančester junajteda jasno je da će „crveni đavoli“ sledeće sezone igrati bar u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Četa Luisa van Gala je nastavila sa serijom pobeda, a nova „recka“ je upisana protiv slabašne Aston Vile.

Mančester se mučio 43. minuta kada je Blind uposlio Ereru, a Španac po prvi put savladao Guzana. Domaći navijači su čekali do 79. minuta kako bi videli drugi gol. Rezervista Di Marija je uposlio Runija, a kapiten je evrogolom povisio na 2:0.

Old Traford se utišao u 80. minutu. Korner za Aston Vilu je izveo Kol, Benteke je šutirao sa pet metara, a De Hea očajno intervenisao i rezultat je bio 2:1. Nedoumicu oko pobednika rešio je u 92. minutu drugim golom Erera za konačnih 3:1 za „crvene đavole“.

Everton je na svom terenu sa 1:0 savladao Sautempton i tako je „svece“ udaljio od borbe za Ligu šampiona. Gol odluke u 16. minutu postigao je Jagelka. Srpski reprezentativci Dušan Tadić i Filip Đuričić su u igru ušli tek u 61., donosno 82. minutu.