0

RASPUCANA ZVEZDA, NAPADAČ KONAČNO PRORADIO: Orlandić četiri puta u mrežu Borana!

Objavljeno: 30.03.15 u 14:58

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su OFK Bor rezultatom 4:0 u sklopu mini turneje na Borskom jezeru.

Igrači koji nisu imali reprezentativne obaveze, iskoristili su svoju šansu, a najbolje se pokazao napadač – Petar Orlandić, koji je postigao četiri pogotka.

Već u devetom minutu, Lazović je pronašao Orlandića koji je načeo mrežu domaćih. Desetak minuta kasnije, Katai je bio asistent, a potom i ponovo Lazović, pa se na poluvreme otišlo rezultatom 3:0.

Zanimljivo, tokom pauze, navijači su istakli transparent na tribini – U gradu bakra i dima, Zvezda je šampion, nek je jasno svima“.

U 49. minutu Stefan Đorđević je srušen u šesnaestercu domaćih, a odgovornost je preuzeo Orlandić i pogodio za konačnih 4:0.

Crveno-beli su mogli da slave i ubedljivije, ali je Mamadu Mbođ iz jedanaesterca šutirao preko gola u 55. minutu.

Trener Nenad Lalatović odlučio je da na početku izvede sledeći sastav:

Kahriman –  Cvetković, Mbođ, Đorđević, Anđelković – Bosančić, Stojanović – Katai, Lazović, Gavrić  – Orlandić.

Podsetimo, fudbaleri Zvezde gostovanje u Boru iskoristili su i za druženje sa navijačima.