0

SERIJA A: Goleade Intera i Đenove, kiks Rome (VIDEO)

Objavljeno: 15.02.15 u 17:47

Popodne u Seriji A obeležio je novi remi Rome i goleade u Bergamu i Đenovi. Trijumfe su zabeležili  Inter, Đenova i Lacio. Inter je, posle pet neuspeha konačno slavio u gostima, savladao je Atalantu sa 4:1, Đenova je sa 5:2 deklasiralaVeronu, Roma je igrala bez golova sa Permom, Lacio je minimalnim rezultatom slavio u Udinama, aTorino i Čezena su podelili plen –  1:1.

Roma je opet kiksnula. Adem Ljajić je na terenu proveo 77. minuta, pretio, ali jalovo. Zdravko Kuzmanović je osam minuta pre kraja dobio šansu u Interu, dok je Nemanja Vidić presedeo meč na klupi.

Već posle dva minuta igre gosti su poveli iz penala, koji je realizovao Šaćiri, ali 25 minuta kasnije Maksimilijano Morales ipak donosi poravnanje. Guarin je vratio vođstvo, povećao ga, a Palsio dotukao domaćina.

Đenova je Veroni dala pet komada. Već u 12. minutu bilo je 2:0, posle autogola Agostinija i pogotka Nijanga. Luka Toni je vratio neizvesnost, Nijang pogodio, da bi Toni još jednom ostavio u životu svoj tim. Više od toga nisu mogli, Bertolači i Peroti su potvrdili trijumf Đenove.

Lacio je seriju od dva poraza prekinuo u Udinama, zahvaljujući pogotku Antonia Kandreve iz penala u 23. minutu meča. Oba gola u Torinu postignuta su u roku od 60 sekundi, Kaljari je poveo preko Donsaa u 34, da bi El Kaduri izjednačio u sledećem minutu.

Roma je remizirala šesti put u ov oj godini.