0

KONAČNO RASPUCANI CRNO-BELI: Partizan ubedljiv protiv Sinđelića (FOTO)

Objavljeno: 04.02.15 u 13:17

Fudbaleri Partizana u četvrtoj kontrolnoj utakmici savladali su beogradski Sinđelić rezultatom 5:0.

Utakmicu protiv ekipe Gordana Petrića obeležio je debi bugarskog internacionalca Ivana Bandalovskog na poziciji desnog beka koji je na terenu proveo 54 minuta i pružio zadovoljavajuću partiju.

Takođe, Ivan Šaponjić je postigao svoj prvenac, dok je odličan bio Nikola Ninkovića koji je postigao gol sa penala i asistirao Marinkoviću.

Trener Marko Nikolić na ovom meču odmorio je standardne prvotimce Škuletića, Lazovića, Drinčića i Volkova.

PARTIZAN- SINĐELIĆ 5:0 (2:0)

STRELCI: Radulović u 16 (autogol), Ninković u 41(iz jedanaesterca), Kojić u 56, Marinković u 58, i Šaponjić u 65.minutu

PARTIZAN: Kljajić, Bandalovski, Stevanović, Ćirković,Ne. Petrović- Marković, Brašanac, Marinković, S. Ilić, Ninković-Kojić. Igrali su još: Ž. Živković,Pauljević, I. Petrović, Šaponjić, Bogosavac,S. Lukić.

SINĐELIĆ: Šćekić, Petković, Radulović, Pešić, Marinković, Piščević, Dimić, Ožegović, Živković, Milenković, Radovanović. Igrali su još: Bubonja, Jovanić, Malović, Gemović, Zvrko, Stevanović, Popadić, Sremčević, Jovović.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.