0

PRIMERA: Valensija se namučila protiv Almerije (VIDEO)

Objavljeno: 17.01.15 u 19:50

Fudbaleri Valensije nastaviće borbu za vrh tabele u španskoj Primeri, pošto su na Mestalji uz dosta muke savladali Almeriju 3:2 (2:2).

Kako god bi „slepi miševi“ poveli tako bi Hemed izjednačio. U 11. minutu Valensija je povela golom iskusnog Pareha na asistenciju Baragana. Samo dva minuta kasnije Izraelac Hemed je izjednačio na 1:1.

Domaćin je do novog vođstva stigao u 28. minutu golom Rodriga, ali kao i kod prvog gola Almerija je brzo izjednačila. Precizan po drugi put bio je Hemed u 33. minutu.

Odluka o pobedniku pala je u 83. minutu kada je Negredo postavio konačnih 3:2.