0

PREMIJER LIGA: Pardju preporodio Kristal Palas (VIDEO)

Objavljeno: 10.01.15 u 20:40

U 21. kolu Premijer lige Kristal Palas je sa novim menadžerom Alanom Pardjuom savladao Totenhem sa 2:1 (0:0).

Bivši šef struke Njukasla preporodio je tim iz Londona. Na prvom meču na klupi crveno-plavih savladao je nejaki Dover u FA kupu, da bi na debiju u Premijer ligi preslišao Totenhem.

„Pevci“ su poveli u 48. minutu. Strelac je bio Kejn koji je pogodak postigao iz ofsajda, ali se pomoćni sudija nije oglasio, te je gol priznat. Kristal Palasu je trebalo 20 minuta da stigne do izjednačenja. Gol sa penala postigao je Gajli.

Izjednačujući pogodak dao je krila domaćinima. U 80. minutu Zaha se „poigrao“ sa odbranom Totenhema, uposlio Pančona, a ovaj postavio konačnih 2:1.