0

GRČKI DERBI: PAOK odneo bodove iz Pireja (VIDEO)

Objavljeno: 03.12.14 u 20:53

U velikom derbiju grčkog šampionata solunski PAOK je uspeo da savlada Olimpijakos na njegovom Karaiskakiju sa 2:1 u meču 12. kola i tako napravi još veću predsnot u odnosu na klub iz Pireja.

Ceo meč, čiji je početak kasnio pošto su navijači domaćeg tima pogodili bakljom golmana gostiju, praktično je stao u šest minuta. Najpre je Atenasiadis u 43. minutu doveo goste u vođstvo, da bi Fuster prelepim golom u nadoknadi prvog dela igre izjednačio na 1:1. Konačnih 1:2 postavio je Periera već u 49. minutu. Ceo meč za Olimpijakos odigrao je Luka Milivojević, ali ni on nije bio od pomoći klubu iz atinske luke.

PAOK sada ima 28 bodova odnosno čak pet više od Olimpijakosa i devet od Kalonija i Panatinaikosa koji dele treće mesto.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.