0

Neverovatan meč Napretka i Radničkog

Objavljeno: 01.03.14 u 17:54

Fudbaleri Napretka iz Kruševca i kragujevačkog Radničkog odigrali su sjajan meč u Kruševcu koji je završen rezultatom 3:3.

jsl

Domaći tim je poveo golom Trujića u 24. minutu a samo dva minuta kasnije isti igrač duplira prednost svog tima. Ponovo, dva minuta kasnije, gol postiže Rosić i smanjuje na 2:1. Međutim, Trujić je odlučio da razbije Radnički te je golom u 41. minutu kompletirao svoj het-trik.

U nastavku susreta, Miljuš je u 60. minutu smanjio na 3:2 a Bjelanović je šest minuta kasnije postigao gol za 3:3 i izjednačenje Kragujevčana. Nakon goleade u prvih nešto više od sat, rezultat se do kraja meča nije menjao.

Ovim bodom Napredak je stigao do 21 boda i ostao na devetom mestu Jelen Superlige, dok je Radnički sa 18 bodova na deobi 12. pozicije sa OFK Beogradom.

Ranije danas Zvezda je slavila u Jagodini a sigurna je bila i Vojvodina.

Stanje na tabeli Jelen Superlige, raspored i ostale rezultate možete pogledati na Livescore stranici našeg portala.