0

Đorđević vodio Nant do pobede (VIDEO)

Objavljeno: 10.11.13 u 17:52

djole

Reprezentativac Srbije i napadač Nanta Filip Đorđević bio je sjajan  u 13. kolu francuskog šampionata pošto je golom i asistencijom vodio svoj tim do trijumfa protiv Bordoa u gostima sa 3:0.

Iako su domaći na papiru važili za favorite, Nant je u 42. minutu došao do vođstva pošto je Đorđević uposlio Besata, a ovaj smestio loptu u mrežu Karasoa.

Papi Mison Đilobođi udvostručio je prednost gostujuće ekipa, a napadač „Orlova“ je četiri minuta kasnije zadao poslednji udarac za osvajanje tri boda u Bordou.

Nant će ovim trijumfom do 14. kola francuskog šampionata ostati na visokom četvrtom mestu, a ispred njega se samo nalaze Monako, Lil i Pari Sen Žermen.