0

Suarez se poigrao sa Viganom

Objavljeno: 02.03.13 u 20:28

suarez-vigan-liverpul

U poslednjem meču dana u 28. kolu Premijer lige Liverpul je lako i ubedljivo kao gost savladao Vigan sa čak 4:0, a junak pobede je još jednom bio Luis Suarez koji je postigao hettrik.
Liverpul je do vođstva došao već u 2. minutu kada je Kutinjo pronašao Dauninga, koji je matirao Al Habsija.  Liverpul je sve rešio do kraja prvog poluvremena, u 18. minutu nova asistencija Kutinja i prvi pogodak na meču za Luisa Suareza, a zatim i slobodnjak Urugvajca u 24. minutu za 3:0 (lopta je zakačila Malounija na putu ka golu). Na startu drugog poluvremena Suarez postiže i svoj treći gol posle odličnog prodora Džonsona po desnom boku.

Liverpul je ovim trijumfom došao do sedmog mesta na tabeli i sada ima 42 boda, dok je Vigan na 17. mestu sa 24 boda i prestoji im teška borba za opstanak u narednih 10 kola.