1

Menhengladbah prekinuo sjajnu seriju Frankfurta bez poraza

Dolijao i Ajntraht

Objavljeno: 07.10.12 u 17:29

Od povratka u elitu, Franfurt je bio neporažen do ovog kola. Da svaka serija ima kraj potrudili su se da im objasne fudbaleri Borusije Menhengladbaha kao domaćini.

Domaći su danas slavili sa 2:0 i prekinuli niz neočekivano dobrih rezultata novoligaša. Sve je bilo gotovo već u 25. minutu, Borusija je do tada postigla oba gola. Najpre je Arango u 9. minutu pogodio za 1:0 a konačnih 2:0 postavio je Luk De Jong u 24. minutu prvog dela meča.

Ajntraht je ostao na drugom mestu na tabeli a tim iz Menhengladbaha se popeo na devetu poziciju Bundes lige.