0

DAVID SILVA I EKIPA SE NE ŠALE: Još jedna pobeda i prvo mesto u Španiji!

Objavljeno: 22.11.20 u 21:45

Real Sosijedad je prvoplasirana ekipa! Ostvarena je i šesta uzastopna pobeda!

U okviru 10. kola Primere, Kadiz je na svom stadionu ugostio Real Sosijedad. Gosti su ostvarili još jednu pobedu u nizu!

Meč se završio rezultatom 0:1. Od samog starta utakmice Sosijedad je nametnuo svoj ritam. Tokom prvog poluvremena nisu uspeli da savladaju čuvara mreže ekipe Kadiza.

Na pogodak se čekalo do 66. minuta kada je Aleksander Isak zatresao mrežu golmana Ledezme.

Ovo je šesta uzastopna pobeda za Real! Oni su najveće iznenađenje prvenstva! Trenutno su prvoplasirana ekipa sa 23 osvojena boda. Očigledno je dolazak legendarnog Davida Silve dosta doprineo ekipi.

Kadiz je takođe odlično startovao ove sezone i nakon 10 odigranih utakmica, nalaze se na 5. poziciji sa 14 bodova.