0

OD TRAGIČARA DO HEROJA: Holender promašio penal, a onda postigao gol za pobedu u nadoknadi vremena!

Objavljeno: 21.11.20 u 18:01

Partizan slavio u Humskoj!

Odigrana je utakmica 15. kola Superlige Srbije. Partizan je u Beogradu dočekao ekipu Proletera iz Novog Sada. Domaćin je od samog starta meča nametnuo svoj ritam. Crno-beli su bili znatno bolji u prvom delu igre, ali se na pauzu otišlo rezultatom 0:0.

Na isti način se nastavilo i u drugom poluvremenu. Gosti su uspeli da upute samo jedan udarac na gol Partizana. Definitivno najbolju šansu za pogodak propustio je Filip Holender. Reprezentativac Mađarske je promašio jedanaesterac u 61. minuta meča.

Tanka linija je delila Filipa Holendera od toga da bude tragičar na ovoj utakmici. Napadač je uspeo da se iskupi i postigne pogodak u 91. minutu utakmice!

Ovim golom Holender je rešio pitanje pobednika!  Partizan sada ima 32 boda i nalazi se na 2. poziciji na tabeli. Proleter je 6. na tabeli i imaju 26 osvojenih bodova.