0

NEREŠENO NA POLUVREMENU: Zvezda povela preko Kange, pa nesrećno primila gol! (VIDEO)

Objavljeno: 05.11.20 u 21:48

Fudbaleri Crvene zvezde igraju meč 3. kola Lige Evrope protiv Genta, a rezultat na poluvremenu je 1:1.

Strelac vodećeg gola u 12. minutu za šampiona Srbije bio je Gelor Kanga.

Kanga je sjajno pronašao Gobeljića na levoj strani, koji je želeo da je odloži Falčineliju, ali se Italijan okliznuo, pa je reprezentativac Gabona natrčao na tu loptu i sjajnim udarcem je smestio u mrežu.

Nažalost, u 31. minutu crveno-beli nisu imali sreće, te je Gent došao do izjednačenja.

Bukari je prošao, dodao loptu do Jeremčuka, koji odlaže za Ođiđu-Ofojea, a ovaj smešta loptu u mrežu.

Lopta je zakačila Miloša Degeneka na putu ka golu i prevarila je Milana Borjana.

U 44. minutu odličnu priliku imao je Aleksandar Katai, ali je njegov ostao na prečki, pa se na pauzu otišlo nerešenim rezultatom.