0

BIVŠI FUDBALER PARTIZANA NASTAVLJA DA REŠETA: Sporting na krilima Đurđevića gleda ka eliti – srpski napadač juri novi rekord!

Objavljeno: 03.11.20 u 09:46

Nekadašnji napadač Partizana Uroš Đurđević beleži sjajne partije ove sezone u dresu Hihona.

Đurđević je u pobedi Sportinga iz Hihona nad Kasteljonom 1:0, postigao jedini gol. On je mrežu zatresao u 40. minutu. dok su gosti meč završili sa desetoricom jer je Molina u 92 minutu dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Bivšem napadaču Partizana ovo je već šesti pogodak ove sezone, čime je ostao drugi na listi strelaca, jedan više dao je samo legendarni, 39-godišnji Ruben Kastro, koji igra za Kartahenu.

Đurđeviću je ovo treća sezona u Hihonu, u prvoj sezoni je postigao 11 golova, tako da nema sumnje da će ako nastavi ovakvim tempom oboriti sopstveni rekord.

Sporting trenutno ima 22 boda, dva više od Espanjola, koji ima i meč manje.