0

PREKINUT SJAJAN NIZ: Veljko Paunović i Reding doživeli prvi poraz u Čempionšipu! (VIDEO)

Objavljeno: 31.10.20 u 09:35

Veljko Paunović doživeo je prvi poraz na klupi Redinga u novoj sezoni engleskog Čempionšipa.

On je na gostovanju Koventriju u okviru 9, kola izgubio sa 3:2 (1:0), ali će i dalje ostati na prvom mestu na tabeli.

Reding ima 22 boda, čak šest više od Bornmuta uz utakmicu više.

Paunovićev tim je na ovom meču primio čak tri gola, koliko u svih prethodnih osam utakmica Čempionšipa. Jedini gol u prvom poluvremenu dao je Gustavo Hamer za domaće u 23. minutu.

Reding je izjednačio u 66. kada je mrežu pogodio najbolji strelac Žoao Lukas.

Ipak, Paunovićev tim je poklekao u 76. minutu kada je Metju Goden doneo novu prednost Koventriju. Devet minuta kasnije trijumf domaćih je potvrdio Sem Mekalum. Šutirao je sa 25 metara i ‘slomio prste’ golmanu Redinga.

U nadoknadi je još jedan gol za Paunovićev tim postigao George Puškaš, ali nije bilo više vremena da se osvoji makar bod.