0

IMA LI ZVEZDA ČEMU DA SE NADA?: Jedan od Zvezdinih rivala u Ligi Evrope se raspada, vezali su treći uzastopni poraz!

Objavljeno: 27.10.20 u 09:20

Dobra vest za Crvenu zvezdu stiže iz Belgije.

Fudbaleri Crvene zvezde u Ligi Evrope će igrati protiv belgijskog Genta, koji se trenutno nalazi u užasnoj formi. Oni su sinoć vezali i treći uzastopni poraz.

Izabranici trenera Vima De Dekera izgubili su sinoć od Genka, koji je kao gost slavio sa 2:1.

Gentu nije pomoglo ni što je prvi došao do gola. Strelac je bio Kastro-Montes u 24. minutu. Ipak, ni do poluvremena nisu uspeli da sačuvaju vođstvo pošto je Bongonda doneo poravnanje u 40. minutu. Konačnih 2:1 za Genk postavio je Hrosovski u 84. minutu.

Gent je posle 10. kola tek 13. na tabeli sa samo devet bodova i u seriji od dva vezana poraza u ligi (tri sa Ligom Evrope). Ne piše mu se dobro uoči dolaska Hofenhajma, a potom i gostovanja na beogradskoj Marakani 5. novembra.