0

ISTORIJSKI TRIJUMF: Lalatović zvanično LEGENDA VOJVODINE!

Objavljeno: 25.10.20 u 16:42

Upisan novi rekord.

Nenad Lalatović nastavlja da beleži fantastične rezultate sa Vojvodinom. Ostvarili su novu pobedu u domaćoj ligi na gostovanju Zlatiboru.

Prvi gol je postigao Nikola Drinčić u 58. minutu sa NEVEROVATNIH 30 METARA. Konačni rezultat od 0:2 postavio je Andrić dvadeset minuta kasnije.

Isključenje Glišovića u 55. minutu donelo je veliki hendikep domaćinu, koji sa igračem manje više nisu mogli da se nose sa ‘Lalama’.

Nenad Lalatović je došao do rekordne 61. pobede na klupi Vojvodine. Pre toga je to uradio Gustav Lehner, ali njemu je bilo potrebno čak 29 mečeva više!

U sledećem kolu Vojvodina se sastaje sa Bačkom na domaćem terenu i nema sumnje da će Lalatović dati sve od sebe da postane trener sa najviše trijumfa na klupi Novosađana.