0

SRBI PRESUDILI ZENITU: Jevtić i Despotović ‘nokautirali’ velikana iz Sankt Peterburga – pogledajte slavlje u svlačionici nakon velike pobede! (VIDEO)

Objavljeno: 24.10.20 u 20:47

U okviru 12. kola Premijer lige Rusije fudbaleri Rubina ostvarili su veliku pobedu.

Pravo iznenađenje je viđeno u Rusiji nakon što je Zenit na svom stadionu izgubio od ekipe iz Kazanja, razultatom 1:2.

Fudbaleri Zenita došli su do vođstva već u 26. minutu pogotkom Erokhina, ali je pred kraj prvog poluvremena srpski reprezentativac Đorđe Despotović izjednačio na 1:1.

U 69. minutu dogodio se veliki šok, kada je tačku na ovu utakmicu postavio Darko Jevtić.

Nakon velike pobede, usledilo je još veće slavlje u svlačionici gostujuće ekipe.

View this post on Instagram

Ono kad srušiš Zenit! Djordje Despotović i Darko Jevtić strelci za Rubin u pobedi nad Zenitom 1:2! Idemooo! 💪🔥 #Despot #Despotovic #Rubin #Jevtic