0

ŠOK ZA VLADIMIRA IVIĆA: Ludilo u Čempionšipu – Votford ostao bez pobede u petom minutu nadoknade vremena!

Objavljeno: 24.10.20 u 19:19

U okviru sedmog kola Čempionšipa, fudbaleri Votforda odigrali su nerešeno sa Bornmutom kod kuće 1:1.

Na ovaj način izabranici Vladimira Ivića zaustavljeni su u pohodu na lidersko mesto u Čempionšipu.

Vodeći gol postigao za Votford postigao je Stipe Perica na asistencju Ismaile Sara u 12. minutu. Hrvat je zaigrao drugi put ove sezone u Čempionšipu i iskoristio je svoju priliku.

Delovalo je da će Votford osvojiti sva tri boda, ali su ‘trešnjice’ stigle do izjednačenja.

U petom minutu nadoknade vremena Kris Mefam je rastužio Votford svojim golom i tako doneo bod Bornmutu na teškom gostovanju.

Votford se nakon sedam odigranih kola nalazi na drugom mestu Čempionšipa sa 14 bodova, dok dva više uz meč manje ima Riding koji sa klupe predvodi još jedan srpski stručnjak Veljko Paunović.