0

EL KLASIKO: Real ponizio Barsu na ‘Kamp Nou’ – Modrić svojom majstorijom stavio tačku na utakmicu! (VIDEO)

Objavljeno: 24.10.20 u 18:19

Upravo je završen 245. ‘El klasiko’.

U okviru sedmog kola Primere, fudbaleri Real Madrida pobedili su Barselonu rezultatom 3:1.

Krenulo je žestoko, već u prvih 8 minuta videli smo dva pogotka. Madriđani su do prednosti došli u petom minutu, pogotkom Valverdea.

Benzema je iskoristio Pikeovu grešku, dodao je loptu Valvardeu koji je ušao u kazneni prostor i loptu poslao u mrežu domaćih.

Nije se dugo čekalo na odgovor Katalonaca, izjendačio je Fatu samo tri minuta kasnije. Mesi je fenomenalnom dugom loptom pronašao Đordija Albu, koji sa leve strane šalje oštru loptu na peterac, a Fati je rutinski šalje iza leđa Kurtoe.

Ključni trenutak utakmice dogodio se u 62. minutu. Nakon prekida, Valverde je oboren pred golom. Nakon konsultacije sa VAR tehnologijom, glavni arbitar je pokzao na belu tačku.

Penal je izveo Serhio Ramos, i bez problema matirao Barsinog golmana.

Tačku na ovu utakmicu postavio je Luka Modrić fenomenalnim pogotkom u 90 minutu.