0

PREMIJER LIGA: Mančester siti bolji od Arsenala! (VIDEO)

Objavljeno: 17.10.20 u 22:37

Loša partija ‘Tobdžija’.

Večeras su se Mančester siti i Arsenal sastali u okviru petog kola Premijer lige na Etihadu. Domaćini su slavili rezultatom 1:0.

U 23. minutu Rahim Sterling je rešio meč jedinim golom koji je postignut. Aguero je dodao loptu Fodenu koji je šutirao, golman Leno je izbacio loptu, međutim samo do Sterlinga koji je sigurno ‘zabio’ u mrežu.

Prvo poluvreme je bilo mnogo interesantnije za gledanje, viđeno je više dobrih akcija sa obe strane.

Do kraja Arsenal je jedva imao koju priliku, a ovaj meč će sigurno ostati u pamćenju Tomasu Pariju koji je na prvom nastupu u engleskoj ligi zaradio žuti karton.

U sledećem kolu Siti gostuje Vest Hemu, dok Arsenal na Emirejtsima čeka Lester.

Tim Pepa Gvardiole trenutno je 10. u Premijer ligi, dok Artetin klub zauzima 5. mesto.