0

NAPOLI NEMA MILOSTI: Ekipa Atalante nije imala šanse u ovom duelu

Objavljeno: 17.10.20 u 17:46

Još jedna pobeda u nizu!

Ekipa koju sa klupe predvodi legendarni Đenaro Gatuzo deklasirala je tim Atalante. Izabranici Đan Pjera Gasperinija nisu uspeli da se suprostave raspoloženom protivniku.

Meč se završio rezultatom 4:1.

Lozano je doveo Napoli u prednost već u 23. minutu utakmice. Isti igrač postigao je drugi pogodak samo četiri minuta kasnije.

Nastavio je domaćin u istom ritmu, u 30. minutu bilo je 3:0. Strelac je Politano. Viktor Osimhen je u 43. minutu postigao gol za neverovatnih 4:0.

Konačan rezultat postavio je Sam Lamers u 69. minutu kada je ublažio poraz svog tima.