0

BAJREN DOMINANTAN: Izjednačili rekord Bundeslige! (VIDEO)

Objavljeno: 17.10.20 u 21:22

Osvajači Lige Šampiona još jednom sigurni!

U četvrtom kolu Bundeslige večeras su se u Bilefeldu sastali Arminija i Bajern Minhen. Gosti iz Minhena su ostvarili pobedu rezultatom 4:1.

Već u prvom poluvremenu bilo je jasno ko će odneti pobedu. Aktuelni šampioni Evrope su postigli čak tri gola, Tomas Miler u 8. minutu, a Levandovski je postigao dva gola, na asistencije Gorecke i Milera.

Dva gola je dao i Miler, koji je u 51. minutu u akciji sa najboljim strelcem kluba, zatresao mrežu protivnika za 0:4.

U 58. minutu, domaćini su postigli iznenađujući pogodak preko Doana za konačnih 1:4.

Bajern je od početka sezone postigao neverovatnih 17 golova na četiri utakmice i time izjedančio rekord Borusije Menhengladbah iz sezone 1967/68.

Tim iz Minhena je 2. na tabeli nemačke lige sa 9 bodova, dok se Bilefeld Arminija nalazi na 14. mestu.