0

SMS OPET POSTIGAO GOL: Srbija vodi na poluvremenu protiv Turske! (VIDEO)

Objavljeno: 14.10.20 u 21:41

Jedna od selekcija večeras završava takmičenje.

Od 20:45 se igra meč četvrtog kola Lige nacija između reprezentacija Turske i Srbije u Istanbulu.

Na kraju prvog poluvremena Srbija vodi rezultatom 1:0. U 21. minutu Sergej Miliković Savić je opet obradovao naciju svojim pogotkom na asistenciju Mihaila Ristića.

SMS je u skoku glavom ubacio loptu u gol na centaršut Ristića, tik uz levu stativu.

Turska je dobro počela meč, imali su par dobrih prilika, slobodan udarac, ali posle primljenog gola atmosfera se promenila.

Srbija je i u 30. minutu imala odličnu šansu da udvostruči prednost, Ristić se našao na svega sedam-osam metara ispred gola, ali je loše zahvatio loptu i ona je odletela preko prečke.

Nešto pre toga došlo je do prve izmene u meču, Kaldimira je zamenio Umut Meraš zbog povrede.

Dodeljeno je tri žuta kartona, jedan za Srbiju, za Stefana Mitrovića zbog udarca laktom i dva za Tursku, za Jokušlua i Jilmaza zbog neopreznih startova.

U prvom poluvremenu se videla tvrda igra sa obe strane, izjednačen posed lopte, nešto više prilika za domaćine, ali su ‘Orlovi’ bili konkretniji.