0
Raspored utakmica Superlige Srbije

SUPERLIGA SRBIJE: Radnički izvukao bod u dubokoj nadoknadi, trener Mladosti isključen!

Objavljeno: 02.10.20 u 21:20

Fudbaleri Radničkog iz Niša i Mladosti podelili su bodove u prvom meču 10. kola Superlige Srbije – 1:1 (0:0).

Mreže su mirovale sve do finiša duela, kada su usledili golovi i uzbuđenje.

Mladost je do vođstva došla u 88. minutu. Strelac pogotka bio je Aleksandar Ješić, koji se tom prilikom povredio nakon sudara sa golmanom protivnika Ristićem, kojem je ukazana lekarska pomoć. Zbog toga je utakmica produžena nekoliko minuta.

Do boda je Radnički stigao u dubokoj sudijskoj nadoknadi. Gol u 99. minutu postigao je Gavrić.

Gosti iz Lučana su se bunili smatrajući da je Gavrić bio u ofsajdu, pa je sudija podelio nekoliko žutih kartona zbog prigovora.

Najglasniji u protestu bio je trener gostiju Neško Milovanović koji je dobio crveni karton.