0

BUNDESLIGA: Union Berlin ubedljivo savladao Majnc!

Objavljeno: 02.10.20 u 22:40

Fudbaleri Union Berlina deklasirali su Majnc u prvom meču 3. kola Bundeslige rezultatom 4:0 (1:0).

Ovo je prva pobeda berlinske ekipe u novoj sezoni. Majnc je zabeležio i treći uzastopni poraz od starta prvenstva.

Domaćin je poveo u 13. minutu golom Maksa Kruzea, koji je ispratio odličan centaršut Bekera i zakucao glavom loptu u mrežu.

Prednost je u 49. minutu duplirao Ingvartsen.

Trimel je poslao savršenu loptu u peterac za Ingvartsena, koji je rutinski smešta u mrežu.

Potom je usledio potom Majnca i to za samo dva minuta. Dva gola postigli su domaći u tom periodu. Prvo je pogodio Fridrih u 63. minutu, a minut kasnije i Pohjanpalo.