DA LI SE PARTIZAN POKAJAO ŠTO GA JE ‘PUSTIO’: Bivši fudbaler crno-belih nastavlja da trese mreže!

Objavljeno: 01.10.20 u 13:48

Fudbaleri Olimpije savladali su sinoć ekipu Gorice rezulatom 1:0.

Jedini strelac za Olimpiju bio je doskorašnji fudbaler Partizana, Đorđe Ivanović.

Sjajni krilni napadač zatresao je mrežu u 13. minutu, nakon sjajne akcije svog tima, usledio je centaršut sa strane, a srpski fudbaler se našao ‘na pravom mestu u pravo vreme’ i bez problema savladao golmana Gorice.

Ovo je druga uzastopna pobeda Olimpije, nakon užasnog starta, kada su na prve tri utakmice osvojili samo dva boda.

Nije ovo prvenac za Đorđa Ivanovića, on je pre nekoliko dana takođe svojim golovima progurao Olimpiju ka vrhu tabele, kada je savladana ekipa Domžale rezultatom 3:2.

Podsetimo, Ivanović je igrao u Partizanu dve sezone, i za to vreme je odigrao 70 mečeva, postigao 17 golova i upisao osam asistencija.