0

KAKAV INTER? STRAŠAN INTER: Ubedljiva pobeda!

Objavljeno: 30.09.20 u 20:14

Fenomenalna partija ekipe sa stadiona ‘Đuzepe Meaca’.

Inter je večeras brojao do pet! Gostovali su ekipi Beneventa u odloženoj utakmici prvog kola domaćeg prvenstva Italije.

Inter je poveo već u prvom minutu meča! Na asistenciju Hakimija, mrežu je zatresao Lukaku! Galjardini je povećao na 0:2 u 25. minutu, a samo 180 sekundi kasnije Lukaku postiže drugi gol na meču.

Domaći su uspeli da smanje prednost Intera u 34. minutu kada je Kaprari postigao pogodak. Gosti su odlučili da nastave u napadačkom ritmu! Hakimi nakon asistencije postiže i gol! Na poluvreme se otišlo rezultatom 1:4.

Drugi deo igre je bio manje efikasan. Na gol se čekalo do 71. minuta kada je Lautaro Martinez savladao golmana Montipa za 1:5.

Konačan rezultat postavio je Kaprari svojim drugim golom na današnjoj utakmici. Bio je precizan u 76. minutu.

Inter se trenutno nalazi na drugoj poziciji sa maksimalnim učinkom. Benevento je slavio u prvoj utakmici, tako da sada imaju polovičan učinak.