3

POBEDA PARTIZANA: Bačka pružila solidan otpor, crno-beli ipak bolji! (VIDEO)

Objavljeno: 28.09.20 u 20:01

Nova pobeda izabranika Aleksandra Stanojevića!

Tim  Partizana je domaćin ekipi Bačke. Utakmica je počela od 18:00h u Beogradu. Na poluvreme se otišlo bez golova na obe strane.

Crno-beli su imali više udaraca na gol protivničkog čuvara mreže, ali ni Bačka nije ostala ‘dužna’.

U 16. minutu zapretio je Lazar Marković! Šutirao je u donji desni ugao, ali je golman Aleksa Milojević odlično reagovao.

Gosti su najbolju šansu stvorili u 36. minutu kada je Luka Ratković izašao sam pred golmana Popovića. Pokušao je da ga lobuje, ali mu to nije uspelo.

U ekipi Partizana pokušavali su još Suma i Sadik u nekoliko navrata, ali nisu bili dovoljno precizni.

Domaći su odlično otvorili drugo poluvreme! Već u 50. minutu utakmice Sadik je zatresao mrežu golmana Milojevića.

Nastavio je Partizan sa ofanzivom. Nije se dugo čekalo na novi gol jer je Suma pogodio već u 61. minutu.

Bila je to već ozbiljna prednost za Partizan!

OFK Bačka se nije predavala! Uspeli su gosti da smanje rezultat. U 78. minutu Krsto Đorđević je postigao pogodak!

Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata. Partizan se ovom pobedom vratio na drugu poziciju dok Bačka zauzima 16. mesto na tabeli.