0

NOVA POBEDA LIVERPULA: Arsenal je ‘pao’ (VIDEO)

Objavljeno: 28.09.20 u 23:17

Liverpul nastavlja sa sjajnim partijama!

U okviru trećeg kola Premijer lige Engleske sastali su se Liverpul i Arsenal. Aktuelni šampion je ostvario pobedu rezultatom 3:1.

Arsenal je poveo u 25. minutu utakmice. Strelac gola bio je Lakazet. Nije dugo trajala njihova radost, jer je Sadio Mane brzo uzvratio, samo tri minuta kasnije.

Robertson je u 34. minuta doneo veliki preokret. Tada je bilo 2:1 u korist domaćina. Očekivalo se da Arsenal napadne, ali do poluvremena rezultat se više nije menjao.

Pitanje pobednika rešio je Žota u samom finišu utakmice. Zatresao je mrežu rivala u 88. minutu.

Liverpul od starta sezone ima maksimalan učinak, dok je Arsenalu ovo prvi poraz nakon dve pobede.