0

NEREŠENO NA POLUVREMENU: Bez golova u Humskoj

Objavljeno: 28.09.20 u 18:53

Završen je prvi deo utakmice.

Tim  Partizana je domaćin ekipi Bačke. Utakmica je počela od 18:00h u Beogradu. Na poluvreme se otišlo bez golova na obe strane.

Crno-beli su imali više udaraca na gol protivničkog čuvara mreže, ali ni Bačka nije ostala ‘dužna’.

U 16. minutu zapretio je Lazar Marković! Šutirao je u donji desni ugao, ali je golman Aleksa Milojević odlično reagovao.

Gosti su najbolju šansu stvorili u 36. minutu kada je Luka Ratković izašao sam pred golmana Popovića. Pokušao je da ga lobuje, ali mu to nije uspelo.

U ekipi Partizana pokušavali su još Suma i Sadik u nekoliko navrata, ali nisu bili dovoljno precizni.