0

TRI PENALA ZA LESTER: ‘Lisice’ srušile Mančester Siti (VIDEO)

Objavljeno: 27.09.20 u 21:03

Prava goleada na utakmici u Mančesteru!

U okviru trećeg kola Premijer lige Engleske sastali su se Mančester Siti i Lester. Gosti su napravili iznenađenje i ostvarili ubedljivu pobedu.

Konačan rezultat utakmice bio je 2:5. Golove za domaću ekipu postigli su Marez u 4. i Ake u 84. minutu.

Gosti su bili mnogo efikasniji. Najzanimljiviji podatak jeste to da je Lester izveo čak tri jedanaesterca. Vardi je prvo u 37. minutu postigao gol sa bele tačke, a onda je bio precizan i u 54. minutu. Samo četiri minuta kasnije isti fudbaler je izveo kazneni udarac i povećao prednost svoje ekipe.

U 77. minutu Medison je povećao na tada velikih 1:4. Samo četiri minuta nakon što je Siti preko Akea smanjio na 2:4, konačan rezultat postavio je Juri Tilemans. On je u 88. minutu iskoristio i treći penal koji je dosuđen u korist njegove ekipe.