0

BAJERN IZGUBIO PRVI PUT OD DECEMBRA: Hofenhajm srušio prvaka Evrope

Objavljeno: 27.09.20 u 18:40

Prekinut neverovatan niz!

U okviru drugog kola Bundeslige ekipa Hofenhajma pobedila je Bajern ubedljivim rezultatom. Konačan rezultat bio je 4:1 u korist domaćina. Bavaracima je ovo prvi porac od sedmog decembra prošle godine. Tada su poraženi od ekipe Mehengladbaha.

Ostvarili su niz od od 32 utakmice bez poraza i 23 uzastopne pobede. Ipak, danas je ovaj niz prekinut.

Domaći su poveli već u 16. minutu a strelac je bio Ermin Bičakčić. Osam minuta kasnije Dabur je povećao prednost.

Džošua Kimih je postigao fenomenalan pogodak u 36. minutu i smanjio prednost. Tim rezultatom se otišlo na pauzu.

Hrvatski fudbaler Andrej Kramarić je presudio aktuelnom šampionu. Prvo je bio precizan u 77. minutu, a onda je sa bele tačke u 92. minutu postavio konačan rezultat.

Veliki uspeh za ekipu u kojoj igra Mijat Gaćinović. Bavarce je očigledno stigao i umor nakon teškog finala protiv Sevilje.